+37167660415

Default welcome msg!

Par mus

Esiet sveicināts mūsu mājas lapā!

Dalvytra Ltd ir visstraujāk augošais baļķu mājiņu, vasaras māju, vasarnīcu , garāžas, bungalo un citu koka konstrukciju ražotājs. Mēs atrodamies Viļņā, Lietuvā un mūsu mērķis ir kļūt par līderi augstākās kvalitātes mājokļu preču ražotāju mūsu klientiem. Pateicoties ar mūsu lieliskajām precēm kvalitātes reputācijai un patērētāju pieprasījumam, mēs esam pieredzējuši strauju apjomu pieaugumu pēdējos gados. Šobrīd mēs eksportējam uz gandrīz visām Eiropas valstīm un vēlamies paplašināt savu tirgu, lai iekļautu pārējo pasauli. Mūsu unikālā atrašanās vieta Eiropā ļauj mums ražot mūsu produktus par zemākām izmaksām un nodot ietaupījumus jums!

Iegādājoties kalnu mājiņā ir viens no lielākajiem ieguldījumiem, kuru persona veic un tas nav viens jādara neapdomīgi. Tā kā jūs izmantosiet savu jauno mājokli daudzus gadus uz priekšu, ir svarīgi atrastu tādu, kas atbilst jūsu vajadzībām un vēlmēm. Lai palīdzēt jums, mums ir speciāla pārdošanas konsultanu komanda, kas atradīs jums ideālo mājokli. Lai gan mēs esam pārliecināti, ka nebūs problēma , ja jūs iegādājaties no mums, mēs piedāvājam pēcpārdošanas atbalstu un uzturēšanu.

Izmantojot augstākās kvalitātes materiālus visu mūsu preču ražošanā ir tas, kas palīdzēja veidot mūsu reputāciju.

Mūsu preces:

Mums ir plašs māju piedāvājums ar dažādu biezumu, stāvu plāniem, izmēriem un kvadrātpēdām. Tas ļauj mūsu klientiem izvēlēties visu sākot no klasiskas stila mājām līdz mūsdienu mājām un angāriem.

Ja Jums ir īpašas vēlmes, mēs esam priecīgi apkalpot jūs mūsu individuālo dizaina nodaļā, kas specializējas pasūtījuma dizaina pakalpojumos. Mēs esam izstrādājuši unikālu tīmekļa lietojumprogrammu, kas ļauj jums dizainēt, radīt un aprēķināt cenu jūsu jaunajam mājoklim. Jūs saņemsiet iespēju veidot savu sapņu vasaras māju ar precīzi tādū specifikācij, kādu jūs vēlaties. Ātri, precīzi un savlaicīgi, jums būs iespēja veidot savu kotedžua un apiet nepieciešamību nolīgt arhitektu, ietaupot naudu. Vairāk nekā puse no mūsu klientiem ir iegādājušies pasūtījuma izstrādātas mājas no mums un viņi ir ļoti apmierināti!

Mēs strādājam jums:

Mēs esam šeit, lai kalpotu jums visu laiku. Ja mēs varam jebkādi palīdzēt jums izvēlēties jūsu jauno mājokli, vai ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nevilcinieties un jautājiet mums.

Paldies un mēs ceram uz vairāku gadu sadarbīnu ar jums!