+37167660415

Default welcome msg!

Informācija klientiem

 


Piegāde

Pasūtot produktus, jūs varat izvēlēties ērtāko piegādes veidu: mēs varam piegādāt preces uz jūsu adresi, kā arī mūsu mājas lapā, jūs varat norādīt citu piegādes adresi, kad jūs iegādāties preces saviem mīļajiem. Vēl viens veids - pērciet preces no rūpnīcas, jūs varat izmantot savu transportu. Katras piegādes termiņš tiek aprēķināts pēc pasūtījuma apstiprinājuma, ja pasūtījums ir saņemts un pārbauda avansa maksājumu par precēm. Pēc apstiprinājuma jūs nekavējoties saņemsiet ziņojumu pa e-pastu, kā arī varēsiet pielāgot plānoto datumu piegādes kārtībā. Ja piegādes datumus nav piemērots jums, lūdzu, sūtiet e-pasta ziņojumu uz darzamaja.lv vai sazinieties ar mums pa tālruni.

Preču saņemšana

Pieņemot vai nogādājot Jūsu pasūtītās preces, pārbaudiet partiju un preci(-es) un parakstiet rēķinu (preču pavadzīme) vai nākamo partijas pārsūtīšanas dokumentu. Attiecībā uz precēm nodošanas  brīdī, ja klients ievērojis bojājumus preces (u) ārējo izskatu pārliecinieties, ka atzīmējat uz faktūras, piegādes pavadzīmē vai nākamajā partijas nodošanas dokumentā un mūsu pārstāvja klātbūtnē, Norādiet bojātās preces un bojājumu / neatbilstības aktā. Saņemot preces, mēs iesakām jums pārbaudīt šādus galvenos punktus:

 1.  Iepakojuma bojājumi
 2. Samircis koks, nedabisks krāsas izmaiņas
 3. Sadalītsi vai sasists stikls
 4. Lauzts koks

Pēc preču saņemšanas konfigurācijas pretrunas vai sabojātas preces klientam jānosūta attiecīgā informācija sodnamis.lt  un nepareizas daļas ir jānomaina. Jāziņo par šīm neatbilstībām ir 8 dienu laikā. Ja preces ir bojātas klienta darbīnu rezultātā- UAB Dalvytra "nav atbildīga par šiem pārkāpumiem. Ja jums rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar darzamaja.lv.

Privātums un drošība

darzamaja.lv ir tiesības vākt un apstrādāt personas datus, kurus pircējam sniedz darzamaja.lv un, ja nepieciešams  izpaust trešajām personām, ja tas ir nepieciešams pasūtījums izpildei, datu pārvaldībai, vai sodnamis.lt uzņēmējdarbības plānošanai un analīzei. darzamaja.lv ir arī tiesības izmantot pircēja personas datus reklāmas un informatīvos nolūkos darzamaja.lv pircēja darbības ierobežojumiem. Klientu datus var izmantot, lai nosūtītu informāciju vai citu tiešsaistes veikalu bez piekrišanas pircējam. Pircējam ir tiesības jebkurā brīdī aizliegt personas datu vākšanu un apstrādi, ja vien tas ir nepieciešams prasījumiem, kas izriet no pirkuma un pārdošanas līguma vai pasūtījuma izpilde . Dati par interneta veikalu, pircējiem un apmeklētājiem tiek aizsargāti pret zudumu, neatļautu lietošanu un grozīšanu. Datu glabāšanas ierīces ir pilnībā aizsargātas no trešo personu piekļuves.

Pirkšana un nomaiņa

 • Lai atgrieztu preci atpakaļ pie mums ( izņemot pēcpārdošanas pakalpojumi), lūdzu, informējiet mūs sazinoties ar mums .
 • Šajā gadījumā iemesls preču atdošanu atpakaļ ir sliktas kvalitāte, mēs apņemamies uz sava rēķina aizvietot nepietiekamu produkta kvalitāti ar atbilstošas kvalitātes produktu vai atgriezt naudu, kas samaksāta par precēm. Preces ar trūkumiem jāaizstāj vai tiek atmaksātas saskaņā ar " atgriešanos un apmaiņas noteikumiem, kas pieņemti 2001. gada . 29. jūnijā, Ekonomikas ministrijā nr . 217.
 • Atgriežot preces, ievērojot šādus nosacījumus :
 • precēm jābūt oriģinālā iepakojumā ( tas neattiecas uz atgriešanos trūkumiem produkta ) ;
 • Precei ir jābūt veselai;
 • precēm jābūt pārdošanas izskatā ( tās etiķetes un drošības plēvīte , uc ) ( Tas neattiecas uz gadījumu, ja prece ar trūkumiem tiek atgriezta .) ;
 • Prece jāatgriež tādā pašā veidā, kā tika nodota pircējam ;
 • Prece jāatgriež kopā ar iegādes dokumeniem.


Pasūtījums

darzamaja.lv preču interneta veikalā jūs varat pasūtīt jebkurā diennakts laikā, jebkurā nedēļas dienā . Visas veikala sodnamis.lt cenas ir ieskaitot PVN .

Klients jebkurā brīdī, lai pārbaudītu sava pasūtījuma statusu var sazināties ar darzamaja.lv pa e- pastu vai telefonu..

Maksāšana

Interneta veikalā sodnamis.lt var norēķināties šādos veidos :

1. pasūtot preci (-es ), samaksājiet avansa maksājumu:standarta 10 % no modeļa (-as) ar PVN summu, individuāliem projektiem - 30 % no precēm(-as) ar PVN summu.. Atlikusī preces summa tiek izmaksāts pēc piegādes ( ja prece (s ) sasniedz jūsu norādīto adres ) .

2. pasūtot prece ( s) samaksājiet 100 % avansa maksājumu

Avansa maksājumu var veikt ar pārskaitījumu uz UAB Dalvytra bankas kontā vai skaidrā naudā, ierodoties pie mums.

Atlikušo maksājumu var izdarīt šādi :

• ar bankas pārskaitījumu , 2 dienu laikā pēc piegādes ,

• naudas piegādes datumu  satiekot UAB „Sunhaus“ pārstāvi .

Māja ar logu, māja, garāža vai būvdarbi - 100 % apmērā no preces tūlīt pēc piegādes, parakstot nodošana - pieņemšanas aktu.


Preču cenas

Visas darzamaja.lv cenas var mainīt veikals dazramaja.lv bez iepriekšēja brīdinājuma. Cenas ir noteiktas ar pievienotās vērtības nodokli (PVN), ASV dolāros.

Pasūtītot preces Jūs saņemsiet rēķinu, kurā tiks norādīta jūsu precs cena.